X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Snoezelen Projektory Projektor GL250 - zvýhodněná sada

Projektor GL250 - zvýhodněná sada

ZVÝHODNĚNÁ SADA - Obsahuje: Projektor GL250, 2 kotoučky klasické, 1 kotouček speciální s efekty barev, náhradní žárovka. zobraz detailní popis

do 21 dnů

  • Cena s DPH: 54 208 Kč
  • Cena bez DPH: 44 800 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit

Počet kusů

Kód zboží: 6-11340

Nahoru

Detailní popis Projektor GL250 - zvýhodněná sada

Zvýhodněná sada - Obsahuje: Projektor GL250, 02 kotoučky klasické, 1 kotouček speciální s efekty barev, náhradní žárovka.
Projektor pro promítání efektů na stěny GL250 pro prostory od 36m2 - Tyto projektory jsou určeny pro speciální promítání efektů na stěnu, plátno, na strop apod. Projektory jsou ve dvou provedeních – pro větší a pro menší místnosti. Jsou osazeny vysoce kvalitní optikou a je možné je rovněž ovládat dálkově ze speciálního dálkového nosiče. Kotoučků, které nabízejí opravdu pestré efekty, je celá řada a neustále přibývají nové a nové typy. Jsou zde např.: oblaka, noční obloha s hvězdami, východ slunce, motýlí rej, zimní krajina, ranní mlhy, hloubka mořského dna, hra delfínů, tropické rybky, tropičtí ptáci, les nebo pouze barevné efekty. Novinkou jsou rovněž průhledné kotoučky, na které si klienti sami speciálními barvami mohou nanést vzory a pak je promítat dále.

Nahoru

Názory uživatelů na Projektor GL250 - zvýhodněná sada

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Katalog

Zelená hvězda - Váš dodavatel zdravotnických prostředků

eshop.jipast.cz

Velký obchodní dům se sportovní nabídkou:  Atletika, Gymnastika, Školní sport, Sportovní hry, Plavání, Fitness, Rehabilitace, Terapie, Volný čas, Bojová umění

zinenky.cz

Nabízíme žíněnky a dopadové plochy pro gymnastiku, bojová umění, skok o tyči nebo skok do výšky

Sportovní potřeby