X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Snoezelen Projektory Projektor GL100 - zvýhodněná sada

Projektor GL100 - zvýhodněná sada

ZVÝHODNĚNÁ SADA - Obsahuje: Projektor GL100, 2 kotoučky klasické, 1 kotouček speciální s efekty barev, náhradní žárovka zobraz detailní popis

Skladem Počet kusů na skladě: 1i Akce

  • Cena s DPH: 43 318 Kč
  • Cena bez DPH: 35 800 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit

Počet kusů

Kód zboží: 6-11339

Nahoru

Detailní popis Projektor GL100 - zvýhodněná sada

Zvýhodněná sada - Obsahuje: Projektor GL100, 2 kotoučky klasické, 1 kotouček speciální s efekty barev, náhradní žárovka.
Projektor pro promítání efektů na stěny nebo na strop GL100 pro menší rozměry do 36m2 - Tyto projektory jsou určeny pro speciální promítání efektů na stěnu, plátno, na strop apod. Projektory jsou ve dvou provedeních – pro větší a pro menší místnosti. Jsou osazeny vysoce kvalitní optikou a je možné je rovněž ovládat dálkově ze speciálního dálkového nosiče. Kotoučky, které nabízejí opravdu pestré efekty, je celá řada a neustále přibývají nové a nové typy. Jsou zde např.: oblaka, noční obloha s hvězdami, východ slunce, motýlí rej, zimní krajina, ranní mlhy, hlubiny mořského dna, hra delfínů, tropické rybky, tropičtí ptáci, les nebo pouze barevné efekty. Novinkou jsou rovněž průhledné kotoučky, na které si klienti sami speciálními barvami mohou nanést vzory a pak je promítat dále.
Zde jde odkaz na krátké video: vizualizace multismyslové terapie v praxi
http://www.youtube.com/watch?v=dKTDlZ8dBMI

Nahoru

Názory uživatelů na Projektor GL100 - zvýhodněná sada

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Katalog

Zelená hvězda - Váš dodavatel zdravotnických prostředků

eshop.jipast.cz

Velký obchodní dům se sportovní nabídkou:  Atletika, Gymnastika, Školní sport, Sportovní hry, Plavání, Fitness, Rehabilitace, Terapie, Volný čas, Bojová umění

zinenky.cz

Nabízíme žíněnky a dopadové plochy pro gymnastiku, bojová umění, skok o tyči nebo skok do výšky

Sportovní potřeby