X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Antidekubitní podložky Antidekubitní podložka GISAMED DRYWEAVE

Antidekubitní podložka GISAMED DRYWEAVE

ANTIDEKUBITNÍ PODLOŽKA GISAMED DRYWEAVE - Široké možnosti využití tak zahrnují jednak ústavní péči v nemocnicích, léčebnách dlouhodobě nemocných, domovech důchodců, lázních nebo také vysoce komfortní čalounění v nábytkářském průmyslu, povrch sedaček, matrace apod. zobraz detailní popis

do 21 dnů

  • Cena s DPH: 3 108 Kč
  • Cena bez DPH: 2 569 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Bohužel tento produkt je již vyprodaný

Hodnocení uživatelů:

Kód zboží: 6-10926

Nahoru

Detailní popis Antidekubitní podložka GISAMED DRYWEAVE

Antidekubitní podložka GISAMED DRYWEAVE - Způsob použití
Třídimenzionální struktura jádra podložky je navržena tak, aby působila jako dělící vrstva, která zabraňuje kondenzaci par a pronikání vlhkosti. Podložka umožňuje stále proudění vzduchu, vytváří stabilní prostředí, rezistentní proti vzniku plísní a hub. Zároveň si zachovává všechny důležité vlastnosti antidekubitních matrací.
Lze ji proto použít všude tam, kde je potřebné vytvořit zdravou a pohodlnou plochu k dlouhodobému ležení nebo sedění nebo jako jednorázovou podložku při výkonu různých zdravotních zákroků.
Široké možnosti využití tak zahrnují jednak ústavní péči v nemocnicích, léčebnách dlouhodobě nemocných, domovech důchodců, lázních nebo také vysoce komfortní čalounění v nábytkářském průmyslu, povrch sedaček, matrace apod.
Vlastnosti
Podložka GISAMED Original Dryweave je vyrobena patentovanou technologií z polyesterové 3D struktury, která tvoří jádro podložek a matrací a je spojena s povrchovou vysoce odolnou tkaninou. Jádro sestává z jemných polyesterových vláken, která umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu pro stálé odvádění vlhkosti a horka. Samotný materiál žádnou vlhkost nenasáká, takže se nevytvářejí skvrny, neusazují se zde bakterie a nevzniká zápach. Při znečištění biologickým materiálem lze podložky jednoduše umýt a dezinfikovat.
3D struktura má vysokou vertikální stabilitu (500kg/m2) a je tak odolná proti poškození, má masážní účinky a zároveň se výborně přizpůsobuje anatomii páteře. Může tak rovněž nahradit běžnou matraci, ovšem s řádově delší životností a bez nutnosti použití lamelového roštu, pouze s pevnou podložkou. (Jako samostatná matrace je navržen materiál Weavetex).

Technické specifikace
tloušťka: .......................... cca. 12 mm
šířka: .....................................1850 mm
délka role.......................... .cca. 20 m
hustota: ..............................500 kg/m2
hmotnost: ...........................520 g/m2
barva: .............................. bílá, ostatní barvy na vyžádání
Na přání je možné vyrobit další základní barvy a také rozměry a tvary podle požadavků na konkrétní aplikaci pro daný účel. CENA JE UVEDENÁ ZA 1m2.

Nahoru

Názory uživatelů na Antidekubitní podložka GISAMED DRYWEAVE

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Katalog

Zelená hvězda - Váš dodavatel zdravotnických prostředků

eshop.jipast.cz

Velký obchodní dům se sportovní nabídkou:  Atletika, Gymnastika, Školní sport, Sportovní hry, Plavání, Fitness, Rehabilitace, Terapie, Volný čas, Bojová umění

zinenky.cz

Nabízíme žíněnky a dopadové plochy pro gymnastiku, bojová umění, skok o tyči nebo skok do výšky

Sportovní potřeby